Fyzická ostraha

Fyzická ostraha

Každý den řešíte bezpečnost Vašeho objektu před vniknutím, krádežemi nebo ničením majetku. Fyzická ostraha zajistí vchod do budovy, vjezd a výjezd automobilů do areálu, pochůzky areálem, ale především ochrání Váš majetek.

Proškolený tým a moderní technologie

Proškolený a důsledným pracovníkům ostrahy mohou pomáhat i moderní technologie. Pro ještě efektivnější ochranu je dobré využít rovněž bezpečnostní techniky, především kamerového systému (CCTV) nebo pohybových čidel (EZS), nejlépe ještě s napojením na náš vlastní pult centrální ochrany. Zjistěte více o PCO a vzdáleném monitoringu.

Fyzická ostraha
Fyzická ostraha
Fyzická ostraha
Fyzická ostraha

Ostraha majetku

Pro bezpečí vašeho majetku je zde proškolený tým pracovníků ostrahy, kteří vykonávají služby fyzické ostrahy na recepci či vrátnici. Provádí také kontrolní činnost u vstupu do střežených prostor. Větší objekty a areály střeží formou pravidelných pochůzek a hlášení.

Fyzickou ostrahu vhodně doplní monitoring

V případě nutnosti je možné fyzickou ostrahu doplnit o různé mechanické zábrany nebo elektronické systémy. V součinnosti s kamerovými systémy zajišťují pracovníci PCO (vzdálený monitoring) či vrátnice (lokální monitoring) nepřetržitý monitoring, kontrolu pohybu osob a vozidel ve střeženém objektu a dle požadavků klienta vedou evidenci těchto událostí.

Typy budov vhodné pro ostrahu majetku:

  • Průmyslové areály
  • Logistické areály
  • Administrativní a komerční budovy
  • Sportovní reály
  • Soukromé rezidence a bytové domy
  • Objekty státní správy