Bezpečnostní služby

Bezpečnostní služby

Na trhu působíme od roku 1995, proto Vám dokáži zajistit kvalitní služby týkající se bezpečnosti Vašich administrativních, průmyslových, či soukromých objektů. Mohu Vám nabídnout široké spektrum služeb v oblasti ostrahy objektů, ochrany osob a majetku – jak v podobě elektronické, tak fyzické. Díky mé profesi mohu v této oblasti svým klientům odborně pomoci a poradit. Ráda vám nabízené bezpečnostní služby osobně představím.

fyzicka-ostraha-bezpecnost
Fyzická
ostraha

Proškolený tým pracovníků ostrahy provádí kontrolní činnost u vstupu a pravidelné pochůzky po střeženém areálu.

Více informací
pco-pult-centralizovane-ochrany
Vzdálený monitoring
PCO

Váš majetek je po dobu vaší nepřítomnosti pod dohledem, ať už nepřetržitě, či ve smluvený čas.

Více informací
active-track_obchuzkovy-system
Active
Track

Obchůzkový systém, který komunikuje přímo s PCO. Operátor má v reálném čase přehled o průběhu fyzické ostrahy.

Více informací

Často se ptáte

Co lépe ochrání můj majetek, fyzická ostraha nebo kamerové systémy?

Pro zajištění bezpečnosti, je nutné zvolit optimální mix fyzické ostrahy, mechanických zábran a elektrotechnických systémů, což jsou například kamery nebo pohybová čidla. Pokud se tyto systémy napojí na náš pult centralizované ochrany (vzdálený monitoring), bude ochrana majetku i osob zajištěna 24 hodin denně.

 

Máme více výrobních hal a objektů po celé republice, jste schopni zajistit služby u všech našich objektů?

 

Ano, působíme po celé České republice. Výhodou pro Vás je, že standard a rozsah služeb společně nastavíme pouze jednou. Navíc máme v každém regionu pobočku a oblastní vedení, které se postará o splnění Vašich požadavků.

Proč využít služeb bezpečnostní agentury?

 

Protože se tak budete moci naplno věnovat svému podnikání. Podpůrné činnosti zajistíme my. Jsme na trhu od roku 1995. Díky tomu máme bohaté zkušenosti. Díky širokému zákaznickému portfoliu, více než 600 klientů, jsme schopni poskytnout služby na míru, ať už podnikáte v jakémkoliv odvětví. Jdeme s dobou – náš pult centralizované ochrany je hodnocen jako jeden z nejmodernějších v Evropě. Unikátně jsme upravili obchůzkový systém Active Track a díky tomu máte přehled i Vy.